Moderní chytré osvětlení budoucnosti již dnes ve Vašich domovech

Je pravdou, že o moderní technologie se většinou zajímají muži. Předhánějí se, kdo bude mít lepší a chytřejší telefon a modernější domácí kino a další technologické vymoženosti a novinky dnešní doby. Pokud i Vy patříte k lidem, kteří mají rádi svou domácnost vybavenou moderní elektronikou, která je módním výstřelkem, tak vás jistě potěší nabídka světového výrobce světelných zdrojů, který přichází na trh s tak zvaným chytrým osvětlením Philips HUE, které můžete dálkově ovládat přes svůj mobilní telefon, či tablet nebo počítač nebo přes jakýkoliv jiný chytrý přístroj.

Vytvořte si i Vy doma speciální nebo romantickou atmosféru za pomocí osvětlení Philips HUE. Jistě i Vás opravdu okouzlí miliony barev, které jsou tyto reflektory schopné vydávat a zajisté budete spokojeni i s jejich výkonem a samozřejmě dlouhou životností a možnost ovládat osvětlení na dálku jistě také není k zahození.
Nemusíte se obávat, že byste si s tímto chytrým osvětlením Philips HUE nevěděli rady. Všechno je velmi jednoduché, od zapojení až po užívání.

Základní sada obsahuje žárovky, síťový kabel, bránu k připojení k WIFI a adaptér k napájení. Všechno zvládnete zapojit ve třech jednoduchých a rychlých krocích. Zašroubujete žárovku do Vámi vybraného světla, lampy či lustru, zapojíte Philips HUE bránu do sítě a počkáte, než se na ní rozsvítí všechna světla a pak už jen stačí si stáhnout aplikaci Philips HUE do svého mobilu či jiného chytrého zařízení a můžete ovládat své nové moderní osvětlení.

Využijte dokonalého chytrého osvětlení, možnosti stmívání a časování světel, vytvoření barevných scén při pořádání večírků či kontrolu světel, i když nejste doma.