Jak na vegetariána

Je opravdu hodně lidí anebo rodin, kteří vyznávají určitý životní styl. Jsou to takové etapy života, kdy člověk vyznává opravdu něco jiného, než co vyznává někdo druhý. A také jsem měla kolikrát problémy se svými partnery, protože já jsem měla vždy odlišný životní styl, a to se někdy nelíbilo partnerovi. A já normálně jedla úplně všechno jídla, jenomže můj poslední přítel byl vegetarián. On mi to řekl asi až po třech měsících našeho vztahu. Vy se možná divíte, že jsem na to nepřišla vůbec dříve. Sice ano, všimla jsem si, že přítel nejí maso, ale myslela jsem si, že ho nejí jenom kvůli tomu, že občas dává přednost jiným typům jídla.

S přítelem jsme se nedohodli.

Protože já například miluji těstoviny a také dezerty. Takže jsme si většinou dopřávali tohle oba dva stejné, když jsme byli v restauraci. Proto mi nedošlo, že by on mohl být vegetarián. Jenomže když to tak vezmu, tak je to přeci každého věc a každého životní styl, který on žije. Potom, když jsme spolu chtěli začít bydlet, kdy jsem se nastěhoval k němu do bytu na zkoušku, tak on mi řekl, že vůbec nejí maso. Že on je vegetarián. Chvíli se na něj koukala s otevřenou pusou, protože tohle jsem nevěděla. Proč mi to neřekl dříve a proč to vůbec přede mnou tajil? To se nadělá!

Každý si žijeme po svém.

Opravdu jsem neuměla vařit nějaká vegetariánská jídla. Nakonec to všechno dopadlo tak, že jsme se stále jenom hádali kvůli tomu, co budeme jíst. A já jsem si občas někdy chtěla dopřát třeba kuřecí anebo hovězí maso, ale příteli to vadilo, že u něj doma se jednoduše maso jíst nebude. Tohle mě opravdu hodně vadilo a řekla jsem si, že do budoucna by mi to úplně drásalo nervy a nemělo by to vůbec smysl. Takže jsme se kvůli přítelově životnímu stylu raději rozešli, aby měl každý klid. Aby on si mohl jíst svá vegetariánská jídla a já abych si občas dala také kousek masa. Můj životní styl rozhodně měnit nechci, protože podle mého názoru můj životní styl je v normě a vůbec není špatný.