Nabízíme mikiny přes hlavu – dámskou i pánskou!

Blíží se léto a s ním i hezké a teplé počasí, zanedlouho se už bude nosit oblečení jako jsou kraťasy, sukně, trička s krátkým rukávem a spoustu ostatních oblečení vhodných na léto. My nabízíme mikiny přes hlavu, o kterých si možná říkáte, že na léto nejsou potřeba, ale není to tak úplně pravda. Třeba při večerním sezení u ohně a opékání buřtů kdy už je po večerech větší zima nebo když se ochladí při počasí deštivém. Mikina se hodí v každém ročním období!

O firmě BARRACUDA CZ spol s.r.o.
Společnost BARRACUDA CZ spol s.r.o. byla založena před 22 lety v Praze. Zabývá se výrobou, dovozem a distribucí značkového textilu PROMO TEXTILE. Naše společnost je velmi úspěšná. Patří do nejlepších 10 % firem v ČR.

dámská mikina

Reklamní mikiny přes hlavu jsou velice praktické, dobře vás zahřejí a také dobře vypadají.

My nabízíme momentálně dvě mikiny přes hlavu a to-
-pánskou růžovou mikinu https://www.cropp.com/cz/cz/man/kolekce/mikiny klokanka UNISEX, kde máte na výběr i mezi barvami a to- tmavě modrou, červenou a černou. Mikina se skládá 65 % z bavlny a 35 % polyesteru.

Jak vlastně vypadá a co je mikina,,klokanka“?
Mikina klokanka má široký chomout, který je možné stáhnout až ke krku, kdy může v zimě působit i jako šála. Také se může nechat volně položený a vytvoří tak módní chomout. V předu má klokaní kapsu, právě proto se jí říká mikina-,,klokanka“.

pánská mikina

– mikina klasická UNISEX, která se skládá opět z 65% bavlny, 35 % polyesteru. Můžete si vybírat mezi barvami – černá, tmavě zelená, šedá, tmavě a světle modrá, červená, oranžová a žlutá.

Také u nás krom mikin můžete najít trička s krátkým rukávem v barvě žluté, červené, tmavě a světle modré, atd, polokošile – dámské s límečkem na knoflíčky – červené, bílé, oranžové.
Také prodáváme čepice, legíny, tašky aj. Samozřejmě si u nás můžete zvolit velikost, která vám bude vyhovovat přímo na míru! Tak neváhejte a nakupujte různé druhy oblečení vhodné hlavně na blížící se léto, které vám můžeme nabídnout.