Nakonec budete hrdinou myšlenky

Víte, že kvalitní osvětlení dokáže zabránit chátrání Vašeho zraku?

  • Začínáte pociťovat nevysvětlitelné bolesti hlavy?
  • Je tableta proti bolestem Váš nejlepší přítel?
  • Mžouráte očima, když se chcete ve svém království podívat do skladové knihy?
  • Stávají se písmenka a číslice v knize nečitelnými?
  • Slzí Vám oči?

světlo v drátech

Potom je načase navštívit očního lékaře. Vaše bolesti hlavy může způsobovat horšící se zrak. A co je příčinou? Věk? Možná. Ale dost možné je, že i nekvalitní osvětlení Vašeho skladu, ve kterém trávíte dost času, může zapříčinit Vaše starosti se zrakem.

Zaměřte se na výkon žárovek.
Můžete nazvat osvětlení skladu bludičkami? To proto, že jejich výkon je vážně minimální. Potom je to jasné! Nebojte se svému zaměstnavateli říct, že zářivka t5 bude tím nejlepším řešením pro zkvalitnění světla ve skladu, který máte na starosti.

světlo ve skladu

Výměna zdrojů světla má svůj důvod, který musí každý pochopit. I zaměstnavatel. A když se rozpovídáte o argumentech, proč právě zářivky T5, potom už nebudete muset vysvětlovat víc.

Není zářivka, jako zářivka.
Určitě se Váš šéf zalekne, že chcete zářivku. Jsou s ní přece starosti, jako je poblikávání, vrčení, apod. Jenže s lineární zářivkou T5 se takových lapálií nedočkáte. Nejenže nevydává žádný zvuk, ale také se opravdu nedočkáte ani blikání. A podle množství lumenů získáte i patřičné množství světla. Kelviny Vám zase řeknou, jakou barvu světla bude zářivka t5 vydávat.

Jestliže ani to se zaměstnavatelem příliš nepohne, povězte mu ještě o úspoře elektrické energie, kterou pořízením lineárních zářivek t5 získá. A životnost těchto zdrojů světla také není nezanedbatelná. Šikovný a rozumně uvažující zaměstnavatel si bude umět spočítat, kolik je jedna a jedna.

Vy se nakonec stanete strůjcem řetězové reakce ve výměně všech svítidel v celém areálu. To proto, že zaměstnavatel zjistil, jaká úspora jej čeká, učiní-li řádné výpočty v nákladech na elektrickou energii.