Točité schody pro zvýšené erotické touhy


Říká vám něco výraz „pole dance“? Jedná se o tanec na tyči a provozují jej ženy či dívky, které chtějí zvýraznit svou tělesnou krásu a sexappeal. Obtáčí se kolem kovové tyče, zavěšené od stropu až k podlaze, a právě kruhové pohyby kolem středové osy navozují mnohdy i silné sexuální vzrušení.

točité schody

Tohoto jevu byste také mohli využít ve prospěch vzrušující podívané na dívku v rámci partnerského vztahu i na točitých schodech. Nemusí jít přímo o nahotu, stačí jen lehký náznak, například přiléhavé sportovní oblečení nebo plavky, podobně, jako je tomu zvykem na soutěžích Miss. Dívka se po schodech může procházet v botách na podpatcích nebo naboso, záleží na momentální situaci a prostředí.

dívka u točitých schodů

Točité schody kmkdesign.cz bývají v domácnostech velmi dominujícím stavebním prvkem a málokdy se stává, že by je někdo přehlédl. Jestliže si domů pozvete návštěvu, většinou se na ně zaměří pohledem už na začátku, a to ještě před tím, než se posadí ke konferenčnímu stolku s obloženými chlebíčky. Točité schody také lákají k bližšímu seznámení a stává se, že se po nich návštěva bude chtít projít, a tak máte-li tyto schody doma, nebo se je teprve chystáte mít, umožněte to každému, kdo to bude chtít zkusit.

Proč nás tolik láká právě točité schodiště, těžko říct, možná je to tím, že připomíná strukturu DNA našeho těla, a možná, že také pohyb kolem středové osy je tím, co zvedá mužům hladinu testosteronu, a zvyšuje chuť na milování, pokud se po schodišti prochází jeho vyvolený „objekt“. Tohoto jevu by také bylo vhodné využít například na módních přehlídkách, všimněte si, že se většina z nich odehrává na rovných širokých molech, což je ale nesmírně nudné, a kdybychom modelkám umožnili chůzi po točitém schodišti, byla by z toho rázem fantastická podívaná.

Každopádně, ať už se na využívání točitých schodů zaměříte jakkoli, bude to pro vás jedna z nejzajímavějších činností, protože tato stavební konstrukce rozhodně nepatří k těm všedním, jaké známe například z únikových schodišť v panelových domech.