Co je vám platná krása ženského těla, když nemáte erekci

Když se dva lidé, muž a žena, do sebe zamilují, a dohodnou se, že spolu uzavřou sňatek a chtějí spolu trávit zbytek života v dobrém i zlém, je to jedna z nejkrásnějších životních událostí. Každý, koho něco takového potká, by si měl tento okamžik dobře zapamatovat a připomenout si jej později při každé slavnostní příležitosti. Důvodem k oslavě je nejen duchovní složka osobnosti, pro kterou si partnera vybíráme, a která je také tím rozhodujícím, co nás s ním spojuje, do hry se zapojuje i rozkoš fyzického rázu. Něha, mazlení, pohlavní kontakt a potěšení z fyzické krásy zejména ženského těla.

žena a muž

Nemusíme nikomu z vás připomínat, že ženská tělesná schránka je krásnější, všechny jeho nádherné oblé tvary a symetrie bývaly již před staletími inspirací pro malíře a sochaře, což také můžeme obdivovat v zámeckých interiérech, a tak každý dobře ví, že muži si dovedou ženské krásy užít při sexu natolik, že při slastném orgasmu vydají ze sebe své maximum.

ženské tělo

Orgasmus v objetí milující partnerky je pro muže možná tím nejkrásnějším životním zážitkem, jenže co když se najednou kamsi vytratí erekce a sex se stane spíše vzpomínkou na staré dobré časy? Co s tím? Následující odstavec byste možná sami začali psát v duchu podobném například vyhledávání Viagry volný prodej Erectmax na Internetu, ale my vás včas zarazíme. Nežli Viagru, podívejte se raději lépe sami do zrcadla a odpovídejte na otázky, které vás možná zaskočí:

Jak často se stresuji? Nejsem již náhodou ve fázi chronického stresu? Nemají stresové hormony neblahý vliv na mužský hormon testosteron?“ Komu z vás to „zapaluje“, dovtípí se, že příliš mnoho stresu škodí i erekci, a to tím, že se zbrzdí produkce testosteronu a erekce nemá z čeho stavět. Vystresovaní, přepracovaní, unavení a nedospalí muži nemohou milovat ženy tak, jak by chtěli, takhle to prostě nefunguje. Zaměřte se na stres ve vašem životě, zakažte mu podílet se na vašich každodenních prožitcích a zařazujte do stravy výživové doplňky, které stres eliminují ze všeho nejlépe, například Macu peruánskou, Kotvičník zemní, Korejský ženšen, Indický ženšen (Ashwagandhu) nebo Eleuterokok.