S dodávkou přestěhujete i akvárium


Chtěli byste ušetřit za stěhování, ale ve vašem domě se nachází předměty, které nelze jen tak naložit do zavazadlového prostoru vašeho auta, anebo na přívěsný vozík? Pak využijte pronájmu přepravní dodávky z půjčovny dodávek v Praze. S čím vám takové vozidlo může být nápomocné?

dodávka v horách

Koberce – nemáte-li za autem tažné https://www.moravskaplynarenska.cz/pripojte-se.html zařízení, využijte pronájmu dodávky, která tažné zařízení má k dispozici, a za dodávku připojte přívěs, kam bezpečně uložíte i delší koberce. A nezapomeňte, že pro koberce platí zvláštní pravidlo – nepřehýbat a nezalamovat, jinak se mohou poškodit a vytrhat některá vlákna a koberec bude zničený.

Chladnička – chladnička by se neměla při stěhování naklánět na bok a měla by se přemístit ve svislé poloze. Na přívěsném vozíku to jde sice také, ale bývá zde problém se zajištěním předmětů o větší výšce proti naklánění a pádu. Nekomplikujte situaci přívěsným vozíkem a raději umístěte chladničku do zavazadlového prostoru dodávky. Tam bude naprosto v bezpečí.

jízda s dodávkou

Starožitnosti – starožitný nábytek se mnohdy ani do vozíku nevejde. Nedá se rozebrat a musí se přenášet vcelku. Dodávka má dostatečně velký úložný prostor i pro přestěhování intarzovaného psacího stolu, šatní skříně nebo postele. Výhodou dodávky je i to, že nemusíte nábytek zakrývat igelitem kvůli nepřízni počasí, a že se vám cestou nepoškodí.

Akvárium – stěhování akvárií je vždy náročný proces a přívěsný vozík pro tato účely rozhodně není vhodný, protože tu dochází k velkým vibracím a otřesům, což může být pro tyto výrobky osudové. Neponechávejte nic náhodě a akvária stěhujte raději opět v dodávce, tam je stačí jen zajistit proti pohybu do stran a vypolstrovat prostor molitanem a jinak může být akvárium ponechané i nezakryté.

Větší pokojové rostliny – máte-li doma pokojové rostliny většího vzrůstu, v dodávce budou v bezpečí. Na přívěsném vozíku se jim mohou při jízdě polámat listy, a to byste si jistě nepřáli.