Vaporesso Revenger potěší svou velikostí i zážitkem z vapování

Hledáte elektronickou cigaretu, která vám nezabere mnoho místa? Přesně pro vás je model Vaporesso Revenger. Tato kompaktní a malá elektronická cigareta se vejde i do té nejmenší kapsy a je velmi rozdílná oproti velkým a mohutným sestavám, které obvykle mají kvalitní cigarety, od kterých si slibujete ten nejlepší vapující zážitek. Velikost této cigarety ale nemá nic společného s jejím výkonem. V této malé věcičce se skrývá spousta věcí, která potěší i ty nejnáročnější vapery. Jeho největší výhodou je určitě displej, který je na tak malý model kupodivu dostatečně velký a údaje mají kvalitní zobrazení.

kouř

Pomocí displeje si můžete zobrazit, jak moc máte cigaretu nabitou a nikdy vás tedy nepřekvapí tím, že se z ničeho nic vybije v tu nejméně vhodnou chvíli, když budete třeba na cestách a nebudete mít možnost se dostat ke zdroji nabíjení. Dále si můžete na displeji zobrazit údaje o odporu atomizéru, aktuální výkon vaší cigarety, který je nastavitelný a stejně tak i teplotu. K elektronické cigaretě je dodávaný i USB kabel, díky kterému si cigaretu kdykoliv snadno nabijete. Dnes se dá pomocí tohoto vstupu nabít již opravdu všude. Cigareta má horní způsob plnění, jednoduše tedy sundáte vrchní část claromizeru a plníte liquidem.

vapování

Pro tento typ cigarety se hodí liquidy, které mají větší obsah VG. Její sestava vám zaručí velkou kouřivost a produkuje hodně dýmu, což je věc, kterou právě zkušení vapeři ocení. Zajímavostí je již zmíněná možnost nastavit si teplotu, tu si můžete libovolně nastavit na hodnoty mezi 100 °C až 315°C. Elektronickou cigaretu lze zakoupit v několika různých barevných provedení. V jakémkoliv provedení zůstává velmi elegantní, jelikož tělo zůstává černé a je pouze doplněno o barevné prvky v barvě, kterou si zvolíte. K dostání je například červená nebo modrá varianta cigarety.