Použité, ale stále dobré

Malé děti mají velkou spotřebu oblečení. Nemají ještě pořádně zkoordinované pohyby, takže i při jídle se dokážou pořádně zašpinit. Občas spadnou do trávy, do bláta, polijí se pitím, zkrátka pořád je můžete převlékat a pořád je to málo. Proto celé generace rodičů dávaly malým dětem horší oblečení třeba po starších sourozencích, protože jim pak nebylo líto když se oblečení zničilo. Dnes mají maminky tendence oblékat děti do drahého a značkového oblečení, což je škoda, protože stejně dítě neocení co má na sobě. Daleko lepší je mí t v záloze horší oblečení třeba na hřiště, kde je jedno, jestli se zničí.

použité dříny

Nevíte kde ho koupit?
I dospělí občas potřebují oblečení třeba na práci na zahradě, do dílny nebo na cvičení. Každý si nepotrpí na to mít doma neustále nové a nové kousky oblečení, a tak hledají spíše cestu jak i při nákupu oblečení ušetřit a kde ho koupit. Ideální volbou je online second hand, kde koupíte oblečení pro muže, ženy i děti. Každému se občas povede roztrhnout rukáv, zip nebo oblečení zabarvit, a tak je lepší když se toto stane na kousku, který stál pár korun.

V sekáči najdete použité oblečení, které ještě může posloužit. Oblečení se před prodejem pečlivě třídí, aby se do prodeje nedostalo nic, co má nějakou vadu. Nemusíte se tedy bát, že byste si koupili něco, co se nebude dát nosit. Když budete mít štěstí, najdete zde i značkové oblečení za pár korun. Některé kusy oblečení jsou dokonce zcela nové, což prozradí nová cedulka, kterou původní majitel ještě ani neodstřihl.

trička sekáč

A co tu najdete?
Najdete tu všechno. Trička, svetry, mikiny, tepláky, halenky, šaty i sukně. Najdete tu téměř všechno oblečení, které může být i ve vaší skříni. Není nutné se za něj stydět, protože jde o hezké a především čist oblečení, které bylo nošeno třeba jen jednou. Nikdo nemá šanci poznat, že jde o oblečení ze sekáče.