Velké obálky

Když jsem pracovala v papírnictví, tak mě velice překvapilo, jaké různé druhy papírnictví máme. I když se ten obchod jmenuje papírnictví, tak to neznamená, že tam není vůbec nic jiného, než právě zmíněné papíry a tak podobně. Samozřejmě, že v papírnictví jsme měli také různé sešity nebo pastelky a tužky a také pera či ořezávátka na tužky. Také tady máme různé obálky. Je opravdu hodně lidí, kteří ještě v dnešní době posílají dopisy anebo potřebují koupit obálky. Já sama jsem byla právě překvapená, že mnoho lidí také kupuje obálky v různých velikostech. A také obálky z různých materiálů.

Obálky jsou pevné.

U nás je například skvělá novinka, že my v papírnictví také prodáváme plastové obálky velikosti 450 x 650 milimetrů, a to v prodeji po deseti kusech. Takže v tomto případě by potom cena za jeden kus této plastové obálky vyšla na skoro jedenáct korun. Podle mého názoru je tohle opravdu skvělé. Takže za celé balení zaplatíte osmdesát pět korun, a to bez DPH. Pokud i vy byste měli zájem o tyto plastové obálky, tak se můžete podívat na webové stránky 2pack.cz, kde se dozvíte opravdu mnoho informací, co je to obálka anebo jak pořídit plastové obálky. Jsou tady plastové obálky balené po deseti kusech, jak jsem už řekla, ale vyplatí se to.

Obálky jsou různé.

A obálku po jednom kusu tady samozřejmě vůbec nenajdete. Prodávají se na tomto webu také například průhledné a potištěné nalepovací obálky anebo bublinkové obálky. Bublinkové obálky jsou takové, že do nich můžete něco dát, co je šetrné. Právě ty bublinky v obálce váš výrobek uvnitř obálky ochrání, takže vaše zboží v obálce bude více bezpečné. Prodávají se také plastové obálky, které jsou poštovní anebo kartonové obálky. A já se sama jsem s tímto výrobkem spokojená a jsem ráda, že zákazníci našem papírnictví jsou velmi spokojeni s našimi výrobky. A plastové obálky 90my 450x650mm jsou také v různých velikostech.