Kvalitní práce

Jistě se vám už také někdy stalo, že jste potřebovali zavolat domů instalatéra. Ani mi nepřipomínejte, kolikrát když jsem ho potřebovala už já. Protože bydlím na vesnici ve starém domě, který mám tedy sice rekonstruovaný, mám tady také nové rozvody elektřiny, ale někdy se mi stane, že mi bohužel elektřina vypadne. Ani nevíte, jaká je to pohroma. Nejhorší na tom je že na elektřinu mám úplně všechno. A lednici a další elektrospotřebiče, tak také topení a v neposlední řadě mě opravdu štve, když mi nejde Wi-Fi a televize, takže je to hrozné. Mně se to stalo právě před měsícem, kdy mi vypadl proud.

Elektřina je nutná.

Musela jsem volat instalatéra z Prahy, protože bydlím kousek od Prahy. A věřte mi, že to byla úplná hrůza. Protože hodinu a půl mi nešel proud, takže jsem svítila baterkou a svíčkami. Nejhorší také na tom bylo, že jak mi nešlo topení, tak jsem úplně mrzla. Hodinu a půl být bez proudu a vlastně bez tepla, je docela nevýhodné. Takže jsem byla opravdu ráda, že instalatér z Prahy přijel a všechno mi opravila. A taky instalatér z Prahy byl u mě opravdu za chvilku, ale víc jak hodinu mu trvala oprava elektroinstalace, takže jsem byla nešťastná z toho, že nějaký předchozí instalatér, který neměl moc zkušeností, tak si s tím asi moc práci nedal.

Oceňuji kvalitní práci.

A protože nový instalatér z Prahy mi řekl, že rozvody elektřiny jsou takové zastaralé, přitom mi ten původní elektrikář říkal, že je mám opravdu v pohodě. Takže jsem ráda, že mám kvalitního elektrikáře a instalatéra, kteří mi vždycky poradí a přijdou na pomoc, když jsem v nesnázích. A instalatér z Prahy taky není předražený, jak by si mohl někdy někdo myslet. Sice to není úplně zadarmo, protože se za kvalitu platí, takže i tady něco samozřejmě zaplatíte. Líbí se mi, že instalatéři z Prahy jsou opravdu skvělí a ví, jak se, co dělá. A více informací o instalatérech z Prahy se dozvíte na webových servisvirivychvan.cz.