Skvělí kočárek pro miminko i větší dítě

Miminko už je na cestě a vy si začínáte balit tašku do porodnice a nedočkavě už odpočítáváte dny, kdy bude vaše malé štěstí na světě. Právě to mám taky takhle. Už se nemůžu dočkat až ten malý uzlíček štěstí budu držet v náručí a bude tady konečně s námi. Kdy jste začali pořizovat výbavičku? Já osobně můžu říct, že jsem po výbavě pokukovala hned jak jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Ale ještě jsem nic nekupovala, jen jsem se rozhlížela, jaký sortiment je mi nabídnut. No je toho opravdu spoustu a výběr je taky opravdu široký. Tak že je těžké si něco pořídit. Pokaždé se i líbilo něco jiného, nebo nového.

miminko

Taky mám tu výhodu, že jsem spoustu věcí podědila po sestře, která už má větší děti. No ale víte, jak to je. Každá maminka, a i tatínek koupí svému miláčkovi něco nového a hezkého. Kočárek jsme bohužel nepodědili, a tak jsme se museli podívat po nějakém novém. Tak jsem si sedla k internetu a začala hledat. No můžu vám říct, že výběr byl opravdu složitý. Radila jsem se i na různých skupinkách, kde maminky probírali kočárky. Které jsou lepší, za příznivou cenu. Ale vy sama si musíte taky ujistit co od daného kočárku požadujete. Výběr je opravdu široký, takže si můžete zvolit buďto kočárek do města na rovné plochy, nebo kočárek i do terénu.

děti

Tak že záleží na vás, co preferujete vy. Taky si můžete vybrat opravdu ze spousty barev a vzorů. Taky je super, když má kočárek aretační kolečka, které jsou různě nastavit. Kočárek s brzdou je tedy základ. Při mám hledání jsem narazila na kočárek Mamas & Papas https://www.maxim-kocarky.cz/kategorie-produktu/kocarky/mamas-and-papas/ , který vypadá naprosto úžasně. Hlavně je v univerzální barvě, kterou já požaduji, jelikož nevíme pohlaví a chceme se nechat překvapit. Výhodou toho všeho je, že nabízí dokonce i kompletní set kočárku. Takže budete mít zrovna po ruce i sportovní verzi, která se vám bude hodit. Děti přeci rostou rychlostí blesku a ani se nenadějeme a začnou chodit do školky.