Společenské šaty se vám musí líbit a nesmíte se v nich cítit nepříjemně

Víte, proč někteří lidé nemají rádi svatby, promoce, narozeninové oslavy, maturitní večírky a podobné společenské akce? Není to kvůli kontaktu s lidmi, ten je spíše přínosem, ale vadí jim, že se musí navléci do oděvu nepatřičně nepohodlného, který někde škrtí, jinde škrábe a svědí, a jsou pak rádi, když se konečně svléknou do civilu – do tepláků či sportovních volných kalhot nebo šatů a sukní, a mohou zas být v tom svém oblíbeném oděvu, o kterém na svém těle ani neví.

nevěsta v šatech

Tématem, které trápí mnoho žen, jsou společenské šaty na svatbu. Jedná se právě o to, aby nedocházelo k podobným jevům, o nichž jsme se zmínili v úvodním odstavci. Pokud by měly šaty někde kousat, škrábat a podobným způsobem utiskovat části těla, pak půjde o zcela nevhodný model, a je záhodno poohlédnout se po něčem kvalitnějším. Ne každý to však udělá, a pak ti, co to zanedbají, zbytečně strádají. Buďte tedy ve svém počínání důslední a vybírejte modely nejen podle vzhledu, ale i dle toho, jak se v nich cítíte. V první řadě dobrý pocit je pro vás styčným vodítkem a nenechávejte se zviklat ani tím, že máte nějaké kilo navíc, a že jste spíše plnoštíhlé (pokud tomu tak je).

dívky v šatech

Barevné řešení

Zaregistrovali jste, jak se nám do života vkrádají nevkusné barvy, zejména černá a šedá? Ve skutečnosti černá není ani barva, barevné spektrum s ní nepočítá a sluneční záření vám ani černou barvu nenabídne, přesto se objevuje v mnoha výrobcích – v nábytku, domácích spotřebičích, elektronice, výpočetní technice, automobilech a dokonce u v hračkách a dětských kočárcích. Nenechte se převálcovat tímto trendem a vsaďte raději na pestré barvy společenských šatů. Máte na výběr nádherné a okouzlující tóny zelené, tyrkysové, růžové, lososové a mnoha dalších. Ostatně, na svatbu se ani černá nehodí, ať už pro nevěstu, tak i pro svatební hosty.