Úsporné LED žárovky jsou fenoménem dnešní doby

Předčili své předchůdkyně především ideálními vlastnostmi, na které se pojďme podívat zblízka.

Jsou to především tyto specifické vlastnosti, podle kterých si zároveň můžete vybírat i ty správné pro vás:

– barva světla
– svítivost
– počet LED diod
– úhel rozptylu světla
– rozměr
– tvar
– životnost podle počtu hodin

Určitě máte představu o tom, jak by vaše světlo mělo svítit a jakou svítivost zvolíte, je tedy jen na vás. Klasické Edisonovy baňky měly jen málo možností a navíc díky technologii se žhavícím vláknem uvnitř příliš často praskaly. Od té doby, co byly zakázány a na jejich místo přišly nové úsporné žárovky a LED osvětlení, je úspora na elektrické energii až 90%. Můžete tedy velmi výrazně ušetřit. Životnost samotných světel může být až 15 000 hodin, což je doba, o které se klasické žárovce opravdu nikdy ani nezdálo.

Sviťte levněji a efektivněji!

Projděte svým bytem či domem a spočítejte, kolik nových světel budete potřebovat. Podívejte se na minulé roky a na vaše účty za spotřebovanou elektrickou energii. A teď už jen zbývá to poslední. Vyrazte do obchodu pro nové. Vybírat můžete mezi nepřeberným množstvím typů značek i svítivosti. Nenechte se zmást, že neuvidíte klasické 40 W, 60 W nebo 100 W. Čísla budou totiž mnohem nižší než byste čekali, ale výkon samotného světla bude odpovídat viditelným hodnotám, které znáte z dřívějška, ba dokonce je v mnohých případech dokonce i svítivostí předčí.

Jakou značku výrobce vybrat, abyste se nespletli?

Výrobců, kteří pracují v tomto oboru už mnoho let, je velké množství, ale přece jen některé značky jsou oproti jiným na trhu poněkud výraznější. Ať už je to Osram, Philips nebo třeba Megaman, jste na správné adrese a vaše investice se s dlouhou životností vaší žárovky vždy spolehlivě vrátí.
Vybírat už si můžete jak podle patic E14, E27 nebo GU10, tak podle tvaru, který potřebujete do toho, kterého světla ve vaší domácnosti.

Svítit můžete vytrvale a hlavně levně!