Úsporné osvětlení neznamená méně světla

Mějte na paměti, že se ve svém nově vybudovaném zahradním domečku musíte cítit příjemně. Musíte si užívat jeho nového potenciálu. Proto jste si jej postavili. K pohodlí patří i dostatečné osvětlení, a to ať venkovní, ale i vnitřní.
Uvědomte si, že nemusíte za světlo platit víc, než je zapotřebí. Když už jste tedy vynaložili nejen úsilí, ale i spoustu peněz za stavbu zahradního domku, vynaložte i počáteční investici za zdroje světla v podobě kompaktních zářivek , které Vám zajistí úsporné světlo, kdykoliv se Vám zamane.

světelné spirály

Zdání klame.

  • Možná se Vám nebude pozdávat cena za jednotlivé úsporné kompaktní zářivky, které byste si chtěli do Vašeho, novotou zářícího domečku instalovat.
  • Možná si budete říkat, že v zahradním domečku nebudete trávit tolik času, abyste tam museli takové osvětlení mít.
  • Možná si říkáte, že jednou, až se tam na stáří nastěhujete, můžete o úsporných kompaktních zářivkách teprve začít uvažovat.

Ale věřte, že každá sebemenší úspora, kterou můžete uskutečnit hned v počátku, Vám přinese užitek v podobě uspořených peněz. Nežijte v klamu, že na těch pár chvil, kdy se bude na zahradě svítit, se Vám investice nevyplatí. To je hloupost. I kdybyste měli porovnat spotřebu za stejný čas svícení doma a na zahradě, se Vám vždycky vyplatí pořízení úsporných kompaktních zářivek!

Neříkejte, že Vám nějaké finanční prostředky nezbyly z tak náročného projektu. Investujte je do úsporného osvětlení celého domečku, a uvidíte, jak bude Váš pobyt na zahradě příjemný a pohodlnější, aniž byste se museli třást nervozitou, že propálíte tolik elektřiny!

vodivé vlákno

A ještě jedna důležitá informace!
Úsporné osvětlení není o tom, že budete mít méně světla. Úspora tkví ve spotřebě. Ne v lumenech, které zajišťují svítivost. A pokud uvažujete o tom, že se na stáří a zahradu přestěhujete, budete překvapeni, že nyní zakoupené úsporné kompaktní zářivky tam stále ještě budou a funkční! Jde totiž také o jejich životnost!