Zapněte barvy

Rádi byste, aby podoba vašeho budoucího bydlení byla moderní, ale také nadčasová. Trápí vás, že se moderní styl často mění a barva, která byla populární jeden rok, už v interiéru za pár měsíců nemá místo. Jak si s tím poradit, abyste nemuseli měnit vybavení celého bytu, ale abyste si přesto udělali radost jeho stále perfektním vzhledem, který ctí předpisy diktované paní módou?

skleněná žárovka

Doplňky problém vyřeší
Při zařizování interiéru můžete použít drobného triku. Stěny v bytě vymalujte neutrální barvou a nábytek volte v jednoduchém provedení. U nábytku je vhodné volit z bílých, šedých nebo krémových modelů, které jsou skutečně nadčasové. Takové zařízení bytu je možné užívat dlouhá léta, aniž by vyšlo z módy. Potřebnou barevnost mu dodáte pomocí zajímavých doplňků. Ty mají výhodu, že se jedná o drobné předměty, které zpravidla pořídíte za malý peníz. Snadno je změníte za jiné provedení. Jednou může být váš pokoj doplněn o červenou, jindy o žlutou. Stačí změnit potah na sedací soupravě, dekorační polštářky a třeba stojací lampu. Ale tam se nemusíte zastavit. I drobné detaily jsou důležité a mohou pomoci. Pusťte barvy i tam, kde jiní volí strohý a nudný vzhled. Schneider vypínače vám pomohou. Jsou v zajímavém provedení, ale hlavně jsou k dostání i v barevných variantách. Napadlo vás, že nemusíte změnit jen lampičky, ale že bude skvěle vypadat i výměna vypínačů?

kabel

V sortimentu si můžete vybrat samozřejmě klasické provedení, ale proč nedopřát vašemu pokoji zajímavý a nápaditý prvek? Barevné panely okolo vypínačů jsou dokonalým oživením a o vás jako o majiteli bytu říkají, že hravost je vám vlastní a nuda vám nesmí přes práh!

Příznivé ceny a kvalitní provedení jsou zárukou vašeho spokojeného nákupu. S vypínači Schneider budete více než spokojeni. Prohlédněte si sortiment jednotlivých modelů a vyberte si co nejdříve.