Zvolte si při menstruaci menstruační kalhotky

Menstruačních pomůcek je na trhu celá řada. Včetně menstruačních kalhotek, které jsou jednou z nejpohodlnějších menstruačních pomůcek. Jsou hlavně velmi snadné na aplikaci Zatím co například takový tampón nebo kalíšek si musíte zavést do sebe, menstruační kalhotky si na sebe jednoduše natáhnete, a nosíte je jako klasické kalhotky. Jsou skvělé například pro ty, kteří chtějí ekologickou možnost menstruačních pomůcek, tedy ty, které nejsou jednorázové. Samozřejmě, existuje například již zmíněný menstruační kalíšek. S tím je ale poměrně obtížná manipulace. Kalhotky jsou na nošení mnohem pohodlnější.

kalhotky

Dnes už je vyrábí spousta firem a skvělé je, že existují i české menstruační kalhotky. Můžete tím podpořit českou firmu a zároveň získat kvalitní menstruační kalhotky. Menstruační kalhotky jsou vhodné pro všechny generace. Jsou dostupné ve všech velikostech, takže nemusíte mít strach, že se třeba pro vši velikost menstruační kalhotky nevyrábí. Seženete je také ve všech možných barvách a stylech, ať už klasické, s vysokým pasem, brazilky, nebo jiné. Některé jsou i různě zdobené, například krajkou nebo mašličkou. To, že máte menstruaci, přece neznamená, že byste nemohla mít hezké prádlo, v kterém se cítíte dobře.

prádlo

Kalhotky jsou vhodné i pro, jakkoliv silnou menstruaci. Od slabé, až po silnou. Při silné si samozřejmě musíte měnit kalhotky častěji a pokud je opravdu silná, můžete se pojistit ještě tím, že si vezmete jednorázovou vložku. Menstruační kalhotky jsou také velmi snadné na údržbu. Jednoduše je vyperete podle návodu výrobce a poté je necháte volně uschnout. Pozor, nepoužívejte ne tyto kalhotky sušičku. Mohla by poničit absorpční vrstvu, která je v kalhotkách, a tím zcela poničit jejich sací funkci. Kalhotky se totiž skládají z vícero vrstev, což právě umožňuje to, že zachytávají menstruační krev.